policia.al
VIDEO: Arrestohet 56 vjeçari. Dispononte armë zjarri pa leje - Policia e Tiranës
Më datë 10.01.2017, Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr 6, kanë arrestuar në flagrancë shtetasin: • K.Çaushi, 56 vjeç, banues në Tiranë. Ky shtetas, dyshohej se dispononte armë zjarri pa leje, ku gjatë kontrollit të ushtuar në pjesën e prapme të banesës së tij, i është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale: –Read More