pampress.com
Specialja i fton në Hagë ish të dashurit e Fifit, akuzohen për mungesë dashurie - Pampress
Këngëtarja e njohur Fifi ka dhënë një deklaratë shokuese në emisionin NIN, i cili sikurse asnjë emision tjetër në botë, drejtohet nga dy Donika dhe një person i quajtur Alaudin. Duke folur mbi këngë e saj që u bë hit, e quajtur “Psikopatja jote”, ajo duket se është emocionuar shumë nga kënga e saj. SiRead More