gentlemannaguiden.com
Auktionen Modern Art + Design 21 november
Den 21 november auktioneras ett spännande urval av konst- och designföremål från vår tids mest betydelsefulla modernister ut på Bukowskis Modern Art + Design. Ur den industriella revolutionen föddes den moderna människan i början på 1900-talet,