gazetaora.com
Shqipëri-Islandë/ Meta gati për “Elbasan Arena”
Pas pritjes që bëri Rama me ekipin kombëtar të futbollit, edhe presidenti Meta tashmë është gati për të shijuar ndeshjen që do të luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Elbasan Arena”, mes Shqipërisë dhe Islandës. Kreu i Shtetit është siguruar të bëjë një foto, teksa ndodhet në ambientet e kafes së lagjes, ndërsa thotë se …