gazetaora.com
Harrojeni motin e mirë e me diell, ja nga cila ditë rikthehet bora në Kosovë
Keni bërë plane për javën që po vjen!? Së pari bëni mirë të shihni se Ň«farë moti do të mbretërojë. Gjatë fundjavës mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i ngrohtë, me vranësira dhe diell. Në fillim të javës së ardhshme ftohtë me mundësi për reshje të dobëta bore. Ditëve të fundjavës vendi ynë …