gazetaora.com
Grabisin shtëpinë dhe plagosin të zotin, arrestohen në kohë rekord autorët
Njoftimi i Policisë së Shetit për ngjarjen në Dibër: Zbardhet në kohë rekord grabitja me armë me pasojë plagosjen e të zotit të banesës. Falë reagimit të shpejtë e profesional identifikohen dhe arrestohen në flagrancë autorët e dyshuar Sekuestrohet arma e krimit, municione luftarake dhe veshjet e përdorura nga autorët Strukturat e Drejtorisë Vendore të …