fjalajone.com
Po lahej në pishinë, humb jetën 12-vjeçari
KUKËS- Një 12-vjeçar është mbytur në Kukës, teksa po lahej në një pishinë. Ende nuk dihen detaje për këtë ngjarje të rëndë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. …