fjalajone.com
Kthimi i ligjit për Teatrin, Abilekaj: Brohoritjet për fitore janë të parakohshme, reagimi i Veliajt inatçor
Gazetari Enton Abilekaj i ftuar në Fax News u shpreh se veprimi i presidentit Meta për të mos dekretuar ligjin pritej. Por sipas tij brohoritjet për fitore janë të parakohshme dhe sipas tij ky duk…