fjalajone.com
Erdogan vizitë zyrtare në Serbi me një ushtri biznesmenësh
Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan një vizitë zyrtare dy-ditore në Beograd. Në aeroport, ai u prit nga homologu i tij serb, Aleksandar Vucic, dhe të dy presidentët u nisën drejt ndërtesës së qeve…