fjalajone.com
Demi Rose nuk di të ndalet, nudo në Greqi
Ish e dashura e Tyga-s, Demi Rose çdo ditë e më shumë po merr vëmendjen e mediave rozë me format e saj dhe jo më kot. Dy ditë më parë, ajo tregoi linjat e saj me bikini, por teksa është zhvendosur …