fjalajone.com
Basha premton nga Saranda rikthimin e taksës së sheshtë: S’do jem kryeministër i palmave
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka hapur sditën e sotme fushatën elektorale në qytetin e Sarandës. Nga aty Basha deklaroi se, “ai nuk do jetë kryeministri i fasadave dhe palmave, …