faxweb.al
Raportoi vdekje natyrale të vjehrrës, policia zbulon vrasjen dhe arreston nusen bashkë me… - FaxWeb
Një vit pas vdekjes së 48-vjeçares Lirije Lami, policia zbulon se ajo nuk ka pësuar vdekje natyrale por është helmuar nga nusja e djalit. Fax News bwn me dije se policia ka arrestuar nusen Marjana Cmeta dhe ka shoqëruar tre persona të tjerë për moskallëzimin e krimi. Ngjarja ndodhi në prill të vitit 2017 dhe …