bujanoci.net
Trupi do t’ju falënderojë nëse shijoni shalqi në ditët me vapë!
Si një frut shumë i dashur për të gjithë, ai efektivosht hidraton, detoksifikon dhe pastron gjithë trupin në tërësi deri në nivelet qelizore, njofton Klan Kosova. Eshtë i pasur me vitaminat A dhe…