bujanoci.net
Policia jep detaje për përplasjen e rëndë të veturës me kamionin, ja sa persona të lënduar
Aksidentët gjatë këtyre ditëve në Kosovë nuk kanë të ndalur, pas aksidentit të rëndë që ndodhi ditë më parë në Suharekë ku humbën jetën 5 persona dhe në Shtime ku humbi jetën një këmbësore 43 vjeça…