bujanoci.net
Momente prekëse: Qytetari nga Gjilani heqë pallton dhe ia jep një lypsari që po qëndronte në shi (Video)
Djali nga Gjilani hoqi pallton e tij dhe i dha një lypsari i cili qëndronte i ulur në tokë nën reshje të shiut, transmeton Indeksonline. Përpos kësaj ai e ndihmoj të moshuarin të vishej dhe të isht…