bujanoci.net
Labit i shkon nipi i vogël për vizitë në dyqanin e tij, shikoni si reagon ai
Nusja e moderatorit të njohur Labinot Gashi, është tashmë ndër femrat me të të dashura për publikun. Ajo është me profesion grimere dhe në atë punë po tregohesh shumë e zonja, shkruan ORAinfo. Qënd…