bujanoci.net
Asllani: “Ja kishe huq keq kryetar i komisionit”, replikon ndaj Amir Xhaferit
Drejtori dhe trajneri i Klubit të Karatesë “Besa” nga Bujanoci, Ramiz Asllani, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka replikuar ndaj kryetarit të komisionit për vlerësimin e projektev…