bujanoci.net
Agnesa Vuthaj s’është normal, vesh kompletet më të bukura që kurrë nuk keni parë
Agnesa Vuthaj tanimë është e njohur për stilin e saj. Ishte Miss Kosova dhe ende Agnesa vazhdon të komentohet në mediet rozë, përcjell ORAinfo. Tejet aktive në Instagram, Agnesa ekspozon deri në de…