bujanoci.net
5 mijë funte dënim për shoferin që stërpiki kalimtarët
Një shofer është duke u kërkuar nga policia në Angli pasi me qëllim ka stërpikur një nënë me dy fëmijët e saj. Aktin e shoferit policia e ka quajtur si “të pabesueshëm” dhe është në kërkim të tij p…