24-ore.com
PD, Alibeaj: Rama-Tahiri, asnjë përgjigje për përgjimet
Kryetari i Departamentit të Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj ka deklaruar këtë të hënë se, krimi në vazhdon aktivitetet i pashqetësuar, ndërkohë që nga kryeministri dhe ministri i Brendshëm nuk ka …