24-ore.com
Shkodër, djali qëllon me armë zjarri nënën e vëllain
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Dukagjin të Shkodrës, ku djali ka qëlluar më armë zjarri nënën e tij dhe vëllain. Mësohet se të plagosur kanë ngelur Lina Qershia 56 vjeçe dhe Martin Qershia,…