24-ore.com
Halimi: Rama pengon drejtësinë dhe përkrah korrupsionin
Deputeti i Partisë Demokratike, Eduart Halimi ka akuzuar këtë të hënë kryeministrin Rama se, “pengon drejtësinë dhe përkrah korrupsionin”. “Edhe pse lufta kundër korrupsionit dhe reforma në drejtës…