24-ore.com
Allegri: Interi është favorit për titull
“Po kalojme nje periudhe te mire dhe deshirojme qe ta mbyllim vitin me me te miren e mundshme. Interi eshte favorit per titullin e kampionatit, pasi ka nje teknik me vlera dhe lojtare te medhenj”.…