24-ore.com
Ekipet shqiptare në Europë, shorti favorizon Skënderbeun
Ekipet shqiptare kanë patur një short relativisht të favorshëm në kupat e Europës. Laçi do të përballet me Inter Baku nga Azerbajxhani që ka probleme ekonomike dhe disa lojtarë përfshi trajnerin ja…