24-ore.com
Basha: Rama- Meta nuk kanë zgjidhje për papunësinë dhe krizën
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vijoi turin e takimeve me banorët e jugut. Nga Saranda, kreu i opozit ës i ka bërë thirrje dyshes Rama- Meta të dalin para qytetarëve dhe të japin llog…