24-ore.com
Greqi, shqiptari 45-vjeçar del nga burgu dhe vret bashkëshorten me thikë
Një emigrant shqiptar në Greqi ka vrarë bashkëshorten menjëherë sapo ka dalë nga burgu. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Nafplio, ku burri 45-vjeçar, identiteti i të cilit ende nuk dihet, ka vrarë me …