24-ore.com
Vrasja e Santos, forcat speciale kontrolle dhe postblloqe të shumta në Fushë-Kuqe
Policia ka nisur mëngjesin e sotëm një aksion të gjerë në zonën përreth Fushë-Kuqes, aty ku humbën gjurmën autorët e dyshuar të vrasjes së bankierit Artan Santo 1 javë më parë. Forca të shumta RENE…