24-ore.com
Bebe Rexha lanson klipin e këngës “I’m gonna show you crazy” [video]
Shqiptarja Bebe Rexha ka lansuar klipin e radhës që do të jetë pjesë e albumit të saj debutues. Bebe Rexha po ndjek famën në Amerikë dhe kënga e radhës të cilës ia ka realizuar klipin është “I’m go…