24-ore.com
Kurti : Qeveria e re, emergjente luftën kundër krimit dhe korrupsionit
-Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, duke folur për llojin e qeverisjes që duhet të ketë Kosova, gjatë një takimi sot me ambasadoren e Finlandës në Kosovë, Anne Meskanen, tha se qeveria …