24-ore.com
Videot e dhunës, Meta: Distancohemi, masa për të ruajtur integritetin e Policisë
Kryeparlamentari Ilir Meta deklaroi sot se “distancohemi nga aktet e dhunës mbi qytetarët” lidhur me videot e publikuara së fundmi nga “News24” dhe “BalkanWeb”, në të cilat shfaqen uniforma blu duk…