24-ore.com
Qëllohen me armë vëlla e motër, humb jetën 22-vjeçarja, kapet njëri prej autorëve
Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kuçovën mëngjesin e të martës, ku motër e vëlla të familjes Denaj janë qëlluar me armë, ndërsa vajza fatkeqësisht ka humbur dhe jetën. Burime policore njoftojnë se …