24-ore.com
Mogherini: Bisedimet Kosovë-Serbi, rifillojnë në janar
Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politikë të jashtme dhe siguri, Federica Mogherini, tha të hënën se bisedimet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet t…