24-ore.com
Dështojnë Shqipëria dhe Kosova, të dielën sfidat me Francën dhe Anglinë
Duhej të ishte sfida që do të shënonte rekordin e pikëve për Kombëtaren Shqiptare, por kuqezinjtë bënë bllofin në kualifikueset e Euro 2020 ndaj Andorrës. Në Elbasan Arena, kuqezinjtë nuk shkuan më…