24-ore.com
Grupi ‘Bajri’, shpallen të pafajshëm trajneri i Kombëtares Grima dhe boksieri Hysa
Gjykata e Shkodrës ka dhënë vendimin duke i shpallur të pafajshëm Ish-trajnerin e kombëtares së femrave Armir Grima ish boksieri i Vllaznisë, Nelson Hysa dhe ish-portierin i Vllaznisë B, Fabjol Re…