24-ore.com
Në Tiranë, kreu i UEFA-s/ Do ndjekë ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës
Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin ka konfirmuar vizitën e tij zyrtare në Tiranë për ndeshjen e fundit eliminatore të kampionatit Europian Euro 2020 mes Shqipërisë dhe Francës. Kjo ndeshje dot…