24-ore.com
Merkel nuk e bindi dot Macron-in/ Presidenti francez: Reformim i BE, pastaj negociata me Tiranën e Shkupin
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, nuk ka arritur ta binde presidentin francez, Emmanuel Macron për ti ndezur dritën jeshile hapjes së negociatave për anëtarsimin e Shqipërisë dhe Maqedonisë së Ve…