24-ore.com
Meta e mbyll me batuta, por ka merak Finon: E ftoj sa më shpejt në Presidencë
Është mbyllur pas më shumë se dy orësh Komisioni Hetimor Parlamentar, ku Presidenti Ilir Meta u përball me pyetjet e deputetëve të mazhorancës dhe opozitës për dekretin e tij që shfuqizoi 30 qersho…