24-ore.com
Kukan kritikon ashpër BE-në për çështjen Kosovë-Serbi, ja ç’propozon
Ish-eurodeputeti Eduard Kukan ka folur rreth zhvillimeve të fundit të çështjes Kosovë-Serbi. Eduard Kukan, njohës i mirë i Ballkanit dhe ish-ministër i Jashtëm i Sllovakisë, në një deklaratë për “A…