24-ore.com
“Pjetri”/ “Shpërthen” Topalli: Rama-Basha ndajnë interesa të mëdha
Ish-deputetja demokrate, Jozefina Topalli, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po mbrojnë njëri-tjetrin. Duke u ndalur te …