24-ore.com
Fiskalizimi, Denaj prezanton projektin, si do funksionojë aplikacioni për faturat
Ministrja e financave Anila Denaj dhe drejtoresha e tatimeve Delina Ibrahimaj kanë prezantuar sot projektin e ri për fiskalizimin. Ky projekt parashikon detyrimin e aplikimit të faturës elektronik…