24-ore.com
Pse Meta u kujtua para Bashës për ta dërguar “Teatrin” në Kushtetuese?
Nga Ardit Rada Kreu i Shtetit ka pritur momentin kur Lulzim Basha dhe Petrit Vasili do të hynin triumfatorë në sallën e Teatrit Kombëtar, për të dërguar ligjin e këtij të fundit në Kushtetuese. Shp…