24-ore.com
Seanca për ‘Babalen’, zbardhen dëshmitë e Breçanit, Alizotit dhe Nushit
Ka nisur në Gjykatën e Tiranës seanca për dosjen ‘Babale’. Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji, gazetarin Jetmir Olldashi, Albert Veliu (Babalja) dhe Fredi Alizoti akuzohen për “kallëzim të rremë”. P…