24-ore.com
Shehaj replikon me Financat: Vendim kriminal, po rrjepni shqiptarët
Ish-deputeti i PD Agron Shehaj me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se koncesioni i pompave të naftës është bërë për të vjedhur Rama dhe të afërmit e tij. Shehaj thekson se po vërtetohet ed…