24-ore.com
GREQI – Moti i keq shkakton vdekjen e gjashtë turistëve
Gjashtë turistë të huaj humbën jetën dhe 30 të tjerë u plagosën pas një stuhie që përfshiu veriun e gadishullit të Halkidhiqisë, njoftoi sot media ndërkombëtare. Ajo shtoi se stuhia kishte zgjatur …