24-ore.com
Basha në takim me kryesinë: Të vendosur për largimin e Ramës  
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha mblodhi sot kryesinë ku diskutoi në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit dhe aksionin politik që do të ndërmarrë gjatë këtyre ditëve të nxehta vere. Gjatë fjal…