24-ore.com
Bomba molotov ndaj KZAZ-së në Vaun e Dejës, në  pranga 14 persona
Policia e Shtetit ka arrestuar 14 persona, ku 3 ndiqen në gjendje të lirë dhe 9 shtetas të tjerë janë shpallur në kërkim, si të dyshuar për sulmin ndaj KZAZ nr. 6, në qarkun Shkodër. Burimet zyrtar…