24-ore.com
Shqipëria mposht 2-0 Moldavinë: Ja çfarë thotë trajneri i kuqëzinjve
Shqipëria fitoi 2 me 0 ndaj Moldavisë në ndeshjen e vlefshme për eleminatorët e Euro 2020. Pas takimit ka folur edhe trajneri i kombëtares shqiptare Edi Reja ku u shpreh i kënaqur me lojën dhe fito…