24-ore.com
Kosova spektakolare kundër Bullgarisë, siguron fitoren në minutat e fundit
Kosova ka marrë pikët e plota në Sofje, duke e mposhtur 3-2 Bullgarinë. Kosova e ka dominuar Bullgarinë në të gjitha aspektet në ndeshjen që u zhvillua në stadiumin “Vasil Levski”, dhe në me shumë …