24-ore.com
Shqipëria humb kundër Islandës/Ja kush është fajtori sipas trajnerit Edi Reja
Ka përfunduar ndeshja në Rejkjavik, sfidë e vlefshme kualifikuese e “Euro 2020” mes Islandës dhe Kombëtares Shqiptare, ku po bën debutimin e tij edhe trajneri Edoardo Reja. Islanda na mposhti me re…