24-ore.com
Meta: Afrimi i PDIU-së nuk përbën shqetësim për ne, forcon mazhorancën
INTERVISTA “Votoj për Kodhelin, Majkon dhe Tahirin, por është e parakohshme” Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, në një rrëfim të gjatë në “Top Story”, shprehet se afrimi i PD…